úvodní slovo

16. dubna 2011 v 14:37 | Tynu_li |  tynu_li
Tak :) Zdravím :) Hned na úvod řeknu že článek rozdělím do bodů- ne všem se chtějí číst sáhodlouhý kecy :D a já mám zrovna teď velice povídavou a psavou náladu :D. Tak si kdyžtak najděte jenom to, co vás zajímá ;) ..
»Proč zrovna o Kellanovi?
Samozřejmě- poprvý jsem ho uviděla (asi jako každý :D) ve Stmívání, kde se proslavil :). Už tam mi přišel velmi sympatickej :) Jak vyloženě postava Emmeta (hlavně v knižním vydání, jeho poznámky, vtipy- nejlepší prostě :D .. ve filmu tolik prostoru jak v knížce nemá, škoda :(.. i když uvidíme, třeba v dalším díle to bude lepší :P), tak on, jako člověk. Pěknej, že jo :D .. charismatickej, hlavně je takovej.. jakože kus chlapa- žádný vychrtlý tintítko jako Edward :D (omluva pro ty, které snad cokoliv špatného o Edwardovi uráží). Prostě sympaťák na první pohled. :) Přesto jsem se rozhodla věnovat se mu, až po tom, co jsem ho viděla v Hrdinech :). Sice se tam objevil jenom v jednom dílu a ještě ke všemu ve dvou nebo třech scénách, ale prostě :) To bylo to správný nabuzení :).

»Plány s blogem:
Tenhle blog (mimochodem-hrozně se těšim, až se to tu pořádně rozjede :)) chci mít jako zábavu- jako koníček, na kterej se budu těšit a bude mě bavit starat se o něj, přidávat novinky, fotky, atd. Rozhodně ho nechci cítit jako povinnost, to ne. Nebavilo by mě to, kdyby první, co bych musela udělat, až bych přišla domu, bylo honem zapnout počítač a něco sem přidat. Ne :) budu to dělat proto, že mě to baví :). Samozřejmě- trocha zodpovědnosti, že když už to mám, musim se o to starat, tu je, ale ne povinnost. Když se sem prostě nedostanu, tak se holt nedá nic dělat. Přece jenom je opravdovej život důležitější než tenhle virtuální :). Avšak můžu slíbit, že se o blog budu starat hezky :) Těšila jsem se na to a těšim se pořád ;) Mimochodem, není to můj první blog :) Měla jsem už o Amandě Bynes, který mě držel celkem hodně dlouho, jenže pak jsem přešla na střední a první pololetí bylo příšerný, trošku šok na tom našem gymplu, učeního mraky a blog musel jít stranou :( mrzelo mě to a pak jsem se i chěla vrátit, jenže.. jsem se k tomu nějak nedostala no :D .. Ale Kellan mě bude držet dlouho :P.. Je to chlap, těšim se, až budu komentovat jeho fotky :D Jinak bych byla ráda, kdyby se se mnou hned někdo spřátelil :) Já sice chápu, že je to tu nový a vy nemáte jistotu, jestli mi to vydrží, nebo ne, ale když.. ono to jde hned líp, když lidi píšou komentáře, povzbuzujou vás a tak :). Tak mi prosím věřte a spřátelte se :D :).
»Možné důvody "neaktivity"
Hned narovinu :P Jak už jsem řekla, blog budu vnímat jako oddychovou činnost ;). Navíc Kellan není přímo největší hvězda, takže novinky o něm nejsou každý den, jako třeba o jiných :) Což mi vyhovuje, že budu hezky stíhat a nic novýho vám neuteče :P Navíc, kdyby byla o novinky nouze, vždycky budu moct přidávat spousty a spousty informací o předešlých projektech :) Jinak mám samozřejmě školu, ten gympl (pitomej, pitomej, pitomej :D), kde je zázrak, když jeden den nic nepíšeme, tudíž učení je nutný :P a od tý doby, co mě nachytaly s tahákem, fakt musim :D. Navíc jsem si řekla, že nechci žádnou trojku a za tim si stojim (a touhle dobou to vypadá velice nadějně, juchuchů :)). Navíc mám dvě brigády, jednu sice jednou za 14 dní, takže jako by nic, ale druhá se týká AVONu, tak to už je trochu náročnější no :D .. Víte, oni mě povíšili, takže nědělám už jenom obyč Avon Lady, ale už jakýhosi leadera, kterej má pod sebou pár lidí, o který se musí starat, udržovat obraty, atd. .. No někdy opravdu věci řešim třeba celý odpoledne, kdy proplácám celej kredit :D. No a jinak samozřejmě kamarádiiii :)) Ale ještě víc Johny♥! :).. Miláček můj :) Kluk, kvůli kterýmu bych udělala cokoliv.. všechno bych zrušila, když bych věděla, že můžu bejt s nim :D :P. Navíc (musim se pochlubit :D) on neni už jen obyčejnej kluk :) Požádal mě o ruku :))) Což byl nejkrásnější okamžik mýho života :) a jo, vim, sme mladí, atd, ale rodiče už se smířili, takže cajk :).. Prstýnek nosim hrdě na ruce a jsem šťastná :P.. Otázka, která se hned nabízí- svatba až na vejšce :D nebojte :D. To muselo bejt jasný, že je to osudový, když jsem spolu začli 2.2.2010 :) to je pěkný datum, jistota, že to vydrží :D. A zatím drží a hodně dobře, čím dál tím víc :) Miluju ho, lumpa :* :)

No takže :D shrnu to- o blog se starat budu, plánuju přidání aspoň něčeho každý den, nebojte :). Jen nečekejte 10 příspěvků za den, děkuju :)
Potlesk těm, kteří to přečetli do konce :P
Vaše Tynu_li
 


Anketa

Blog o Kellanovi- dobrá nebo špatná volba? ;)

určitě dobrá :)
je mi to jedno..
Kellan mě vůbec nezajímá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama