Immortals

fotky z filmu

26. května 2011 v 22:04 | Tynu_li
Jelikož a protože mi oficiální stránky zase nejdou :/ a já toužím něco přidat :D, rozhodla jsem se přidat fotky z filmu Immortals (jsem do toho poblázněná :D) :) zatím se ví jenom o těhle třech.. :( ale doufám, že se ještě objeví nějaký další- dířv, než se k ná dostane film, ať víme, na co se máme těšit :)

ani na jedný Kellan neni! :((Mickey Rourke)

rozhovor- Immortals

23. května 2011 v 18:16 | Tynu_li
Tak a mám tu rozhovor o Immortals :)


[...] Nedávno jsem měl možnost mluvit s hercem Kellanem Lutzem při jeho preméře filmu Love, Wedding, Marriage. Chopil jsem se příležitosti a hned jsem se ho poptal na jeho další projekt Immortals, kde hraje Poseidona, boha moře. "Z Nesmrtelných (český překlad Immortals) jsem opravdu nadšený," řekl nám Lutz hned na úvod. Hned jsem se ho zeptal, jaké pro něj bylo pracovat s režisérem Tarsem Singhem. "Pracovat s Tarsem bylo úžasné. Jsem jeho velký fanouškem už celkem dlouhou dobu," vysvětluje Lutz. "Miluju jeho předešlé snímky The Fall a The Cell, takže pracovat s ním na tomhle filmu bylo skvělé. Pak také hrát Poseidona bylo super, protože jsem narozen 15. března a jsem ryba. Takže hrát řeckou mytologii, v ní Poseidona a spolupracovat s tak skvělým štábem- sen se mi stal skutečností. Vážně mám pocit, že jsem se stal součásí něčeho velkýho a speciálního." [...]

Nemůžu si pomoct, strašně se na ten film těšim :))
P.S. v budoucnu hledejte pod názvem Válka Bohů ;)

video

22. května 2011 v 18:36 | Tynu_li
víkend byl kráááásnej♥ :))
ale sem nějaká strašně ztahaná.. :/
navíc všechny novinky jsou skoro jenom videa ááá nebo rozhovory.. Kellan se nám nějak rozkecal, v jednom mluví o Love, Wedding, Marriage a v dalším hned o Breaking Down, v rozhovoru zas pro změnu o Immortals .. máme se na co těšit :) ale rozhovory asi přeložím až zítra, nějak na to dneska nemám :DD..

tak začínám lahůdkou :P
Krátké video o Kellanovi, jeho projektech a přítelkyních :)
Jinak to víte, že by nejradši stálou girlfriend, která vypadá na červenym koberci sexy? :D .. AnnaLynne je tedy přesně ta pravá :) ..

z natáčení

15. května 2011 v 16:46 | Tynu_li
Protože jsem naprosto úchylná an film Immortals a i na vše, co se ho aspoň trošku týká, rozhodla jsem se, že přidám fotky z natáčení z 15. června 2010 ;)
Tak a to jsou zároveň úplně první fotky, na kterých vidim Kellana kouřit. Já proti kouření nic nemám, ale spoustu lidí to může od jiných lidí odradit :( .. ale doufám, že vy proti tomu taky nic moc nemáte :D Zajímá mě ale, jestli třeba s kouřením nepřestal, protože tohle už je stará fotka a když jsem projížděla paparazzi fotky z roku 2011, nikde jsem ho kouřit neviděla ;) .. tak uvidíme :D


still photo of Immortals

3. května 2011 v 20:31 | Tynu_li
To prostě nejde jinak :D
Ta fotka totiž nemá chybu, je dokonalá :) vůbec ne přeumělkovaná a jemu to tam sakra sluší :)
Na ten film začínám být úchylná :D Strašně se těšim! :)


official website for Immortals

28. dubna 2011 v 20:12 | Tynu_li
Já vím, jsem už s tim možná otravná, ale už je oficiální stránka filmu, tak to tu nesmí chybět, že jo :D navíc je to o 7 dní aktuálnější než Twilight, tak to má přednost :P :) ..
Bohužel na ní zatim moc teda neni :D .. Je tam jen ten trailer, který už jsem zveřejňovala, jen v MNOHEM lepší kvalitě :) .. !!ale i tak doufám, že bude ještě aspoň jeden, lepší, kde Kellan bude víc! .. protože.. jako jenom jeden záběr, kde ještě ke všemu ani neni pořádně poznat, že to je opravdu on.. to si chudák nezaslouží :D .. připomínám- 1:36 :)

první oficiální trailer

27. dubna 2011 v 21:00 | Tynu_li
Lidi, lidi- koukala jsem a o Kellanovi dneska spousta novinek, jenže já to dneska nějak nestíhám- nástup do školy po prádzninách byl příšernej :D .. navíc jsem dneska od čtyř do půl osmý měla "avon meeting", tak sem nějaká vyflusaná a ještě mě čeká fyzika.. :D .. ale zítra doufám, že to všechno stihnu přidat :)
jinak je teda znám první oficiální trailer Immortals .. no :D .. kvalita žádná, navíc tam Kellan vůbec neni! :( .. nebo jsem ho tam ani nezahlídla, jenom na kraťoulinkatej úseček v 1:36, kde míří do moře :D .. takže se těšim na něco lepšejšího, až se objeví, protože to teda ne, že by tam byl jenom na vteřinečku.. žádný takový :D ..

základní informace

21. dubna 2011 v 19:11 | Tynu_li


Přináším základní info o filmu Immortals (Nesmrtelní), který příjde do kin 10. listopadu 2011.
 
 

Reklama