interviews

Kellan versus Kristen

18. června 2011 v 15:38 | Tynu_li


Jednou z nejvíce vzrušujících věcí, které v Breaking Down uvidíme, je, jak si Emmet (Kellan Lutz) dává páku s Bellou (Kristen Stewart). K této scéně dochází, když se Belle narodí Renesmee a Edward ve snaze zachránit jí život, jí přemění na upíra. Jako novorozenec má Bella velkou sílu. A protože Emmet Bellu škádlí co se týče jejího sexuálního života s Edwardem, Bella vyzve Emmeta na páku.
"Měl jsem opravdu úžasnou scénu s Kristen," říká Kellan. "Byla to zábava, sledovat takovou křehkou holku, jak se snaží vyhrát a jak jsme oba museli předstírat, že má větší sílu než já. Od té doby, co mi "poranila ruku" jí říkám Strong Girl."

P.S. na tuhle scénu se strašně moc těším :D :) .. ale protože je to až v závěru knížky, předpokládám, že to bude až v Part II. :( takže si na to ještě asi počkáme :(

krátký rozhovor :)

16. května 2011 v 21:06 | Tynu_li


(ve MÉM překladu :D .. )

Není pochyb o tom, že hvězda Twilight série Kellan Lutz je rád, že i druhý díl Breaking Down je konečně dotočen.

Celou dobu se mu totiž stýskalo po domově :)

Sám k tomu říká: "Upřímně řečeno, 7 měsíců je dlouhá doba a ke konci se mi to už zdálo pořád delší a delší. Je to na mě až moc dlouho- chyběli mi moji přátelé, rodina i moji psi.

Jak fanoušci Kellana jistě ví, on miluje svoje psi. "Když jste v Kanadě, je těžké s nimi letadlem cestovat pořád sem a tam. Ashley Greene to tak ovšem udělala- o to horší to pro mě bylo, že ona je měla a já ne" (smích).

Já ho žeru :DD

slibovaný rozhovor :)

29. dubna 2011 v 18:00 | Tynu_li


tak je tu ten rozhovor, jak jsem říkala :)
abych byla upřímná- já a angličtina.. jako snažim se :D, ale stejně se až tak úplně nepřátelíme xD .. ale překládat neni zas tak těžký, tak si hezky počtěte :))

Slyšela jsem, že jsi odvážný a že jsi vykonával všechny svoje kaskadérské scény sám. Měl si někdy strach?
Já prostě miluju riskování. Navíc jsem byl velmi dobře seznámen s tím, co mě čeká a byl jsem dobře připravený. A pak jsem o tom stejně moc nepřemýšlel, protože se o to postaraly moje instinkty. Extrémní sporty mě prostě baví.
Je něco, co nám můžeš prozradit o natáčení filmu Breaking Down?
Všichno vypadá opravdu skvěle. Režisér si našel čas na každýho z nás, aby s ním jeho roli probral. Dal nám tak trochu volnou ruku. Je to skvělé, mít to s ním takhle zařízený. Každý je rád, že tu může být.
Jak myslíš, že se postava Emmeta rozvíjí? Co od něj můžeme čekat v posledních dvou filmech?
Osobně se domnívám, že se Emmet neustále vyvíjí, ale je to těžké ukázat, když nejste v každé scéně. Ale mám pocit, že v Breaking Down z něj uvidíme více a navíc se dostaneme hlouběji do jeho vztahu s Rosalie.
 
 

Reklama