tynu_li

hiatus

8. července 2011 v 13:20 | Tynu_li
omlouvám se, momentálně nevím do kdy..

cyklisťák (6.-11.6.2011)

5. června 2011 v 23:42 | Tynu_li


Pff a je to tu ;) .. poslušně hlasím že zítra kolem 10 hodiny odjíždím na cyklistický kurz se školou :) .. na kterej se mi ale jinak vůbec nechce.. sem strašná :D .. vždycky když někam jedu, strašně se mi stejská :( .. po všech a po všem :( .. i po blogu se mi bude stejskat, o Honzovi nemluvě :( takže kdyby někdo měl nějakou kontrolu affs nebo tak, tak mě z toho prosím omluvte :( nevím, jestli se tu pak objevim hned v sobotu- nevim totiž ani, v kolik máme odjíždět :DD a pak to vybalování a tak.. :) no nic neslibuju ;) ..
a jinak! .. zrekonstruovala se oficiální stránka o Amandě Bynes :) .. cca před rokem jsem totiž měla blog právě o ní a do teď jsem ho nezrušila, protože co kdybych se tam chtěla vrátit.. :)) a já možná chci! :D .. ale chtěla bych vědět váš názor.. a hlavně- znáte nějakej funkční a aspoň trošku kvalitní blog právě o ní? .. a zajímala by vás třeba? :) vím, že teď to tu zrovna nebylo špičkově aktualizovaný, ale to bylo právě kvůli tomu cyklisťáku a kvůli uzavírání známek a tak- rozhodně ne proto, že by mě Kellan přestal bavit, to vůbec! .. ale prostě :) klidně bych vedla ještě jeden blog právě o Amandě :) tak co na to říkáte? :)

měsíc :)

14. května 2011 v 13:49 | Tynu_li


Juj, tak dneska je to měsíc, co jsem si založila tenhle blog :) .. vím, oproti jinejm je to úplně kraťoulinkatá doba, ale pro mě to je to prostě úspěch :D .. Moc děkuju všem, kteří sem chodí a nejvíc děkuju mým affs♥, protože bez komentářů by to nebylo ono ;) ..
A teď prosbička- znáte někdo někoho, nebo třeba vyloženě stránku, kde by mi udělali dess?.. říkala jsem už na začátku, že s grafikou vůbec neumim a chtěla bych, aby to tu bylo hezký ;) .. samozřejmě jsem našla spoustu blogů, kde dělají dess na přání, jenže (to už jsem tu taky psala) u mnohých nesplňuju podmínky, hlavně to, že mám blog jenom krátce a z toho následně i to, že mám malou návštěvnost :( znáte teda někde něco/někoho kdo kašle na tyhle pitomosti a byl by ochotnej ten lay udělat, prosím? :)

chalupa (6.-9.5.2011)

4. května 2011 v 18:56 | Tynu_li
Ugh.. omlouvám se, škola mě zmáhá.. na zítra musim mít a umět takovejch pitomin, to je strašný. Já nevim, že si každej učitel myslí, že máme jenom jeho předmět ty vadooo.. No to je jedno ;) .. Podstatný je, že vám musim oznámit, že odjíždím- zítra hned po škole a vracim se až v pondělí odpoledne (rodinná oslava na chalupě :D) .. Jo, sice se uleju ze školy (protože jinak vůbec nechybim! :( :D), ale bude mi nehorázně chybět Johny♥ ..a dokonce i to tady, blog.. :/ .. Ale dědečkovi, slavícímu 75 let, to nemůžu udělat ;).. Tákže od zítra nástup jako nejlepší vnučka :D :). Tak se vám chci omluvit, že tu nebudu. Budu se snažit dneska večer (když mi zbyde po tom všem čas a hlavně nálada) něco předpřipravit, aby to tu nebylo tak pustý, ale nemůžu nic slíbit :/. Zaprvý se znám a za druhý toho tu mám ještě hodně :/.
Tak se prostě mějte, doufám, že o Kellanovi za ten víkend hezky přibydou novinky, ať pak mám v pondělí radost, že mám co přidávat :))

help

24. dubna 2011 v 20:41 | Tynu_li
pomoc, opravdu už.. :( ..
mám velikananánskej problém- design.. ať se podívám, kam se podívám, všude, kde je dělají na objednávku, maj podmínky, že musím mít blog aktualizovanej, mít ho aspoň dva měsíce a někteří ještě chtějí vysokou návštěvnost.. jenže! :( všichni určitě víte, že když vám blog někdo navštěvuje, hned se blogaří líp, protože víte, že to pro někoho děláte- že někdo půjde a přečte si to a vy to neděláte úplně zbytečně.. jenže jak mám získat affs, když nemám kvalitní blog, když to 90% lidí vyžaduje (a já se nedivím) ? .. je to nějakej začarovanej kruh :( .. protože jsem kopyto, mám jenom malej netbook, na kterym nelze mít pořádný programy a já vůbec nejsem nějakej umelěckej nebo tvůrčí typ, jak si mám sehnat design? :( ..prostě- blog můžu ít dva měsíce i ho můžu mít aktualizovanej- jenže (upřímně) na blogy s hezky layem se lidi vracejí spíš, že jo ;) .. a šup, já nesplňuju tu návštěvnost.. a.. upřímně vím, že mě to nebude bavit, když na to nebude žádnej ohlas.. :( .. PROSÍM, nenašel by se někdo, kdo by mi udělal jenom nějakej obyčejnej dess, prostě něco, aby to nebyla jenom fotka v záhlavku? :( .. protože já nevim, jak nebo koho mám o to poprosit :/ .. tak ráda bych už se tomu tady začla věnovat, jenže mě to vážně "samotnou" bez návštěvnosti nebaví :( .. prosím, neudělal byste mi ho někdo? :/

úvodní slovo

16. dubna 2011 v 14:37 | Tynu_li
Tak :) Zdravím :) Hned na úvod řeknu že článek rozdělím do bodů- ne všem se chtějí číst sáhodlouhý kecy :D a já mám zrovna teď velice povídavou a psavou náladu :D. Tak si kdyžtak najděte jenom to, co vás zajímá ;) ..
»Proč zrovna o Kellanovi?
Samozřejmě- poprvý jsem ho uviděla (asi jako každý :D) ve Stmívání, kde se proslavil :). Už tam mi přišel velmi sympatickej :) Jak vyloženě postava Emmeta (hlavně v knižním vydání, jeho poznámky, vtipy- nejlepší prostě :D .. ve filmu tolik prostoru jak v knížce nemá, škoda :(.. i když uvidíme, třeba v dalším díle to bude lepší :P), tak on, jako člověk. Pěknej, že jo :D .. charismatickej, hlavně je takovej.. jakože kus chlapa- žádný vychrtlý tintítko jako Edward :D (omluva pro ty, které snad cokoliv špatného o Edwardovi uráží). Prostě sympaťák na první pohled. :) Přesto jsem se rozhodla věnovat se mu, až po tom, co jsem ho viděla v Hrdinech :). Sice se tam objevil jenom v jednom dílu a ještě ke všemu ve dvou nebo třech scénách, ale prostě :) To bylo to správný nabuzení :).
 
 

Reklama